ss
Başkan Polat, Öğretmenler gününü kutladı
AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, bütün öğretmenlerin gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınlayan Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Türkiye’nin gelişiminde ki en büyük başarının sahiplerinin öğretmenler olduğuna dikkat çekerek “Türkiye iyi yetişmiş, genç ve dinamik nüfusuyla eğitimden sağlığa, adaletten emniyete büyük başarılara imza atıyor, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. Hiç şüphesiz, milletçe elde ettiğimiz bu başarıda, kat ettiğimiz mesafede en büyük emek, yurdumuzun dört bir yanında fedakârca görev yapan öğretmenlerimize aittir. İnanıyorum ki, insan sevgisini hiçbir zaman yitirmeyen, idealizmlerini asla kaybetmeyen, dünyadaki gelişmelere bigâne kalmayan öğretmenlerimiz sayesinde bu ülkenin geleceği çok daha aydınlık olacaktır. 10 Müslüman'a okuma yazma öğretme şartı ile savaş esirlerini âzad ettiren bir medeniyetin temsilcileri olarak, eğitime ve eğitimcilere gereken önemi göstermek mecburiyetindeyiz. Meşhur sözde aktarıldığı gibi: "Okuyun, çünkü mürekkebin akmadığı yerde kan akıyor"
Okuyan, okutan; hep gelişen ve geliştiren öğretmenlerimizin, emeklerini baş üstünde tutuyor ve başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor ve tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi


"Başkan Polat, Öğretmenler gününü kutladı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Başkan Polat, Öğretmenler gününü kutladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başkan Polat, Öğretmenler gününü kutladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0