ss
BAŞKAN EROĞLU’NDAN KAR TEMİZLEME EKİPLERİNE ZİYARET
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şehrin muhtelif bölgelerinde ve Organize Sanayi Bölgesinde kar temizleme ve tuzlama çalışması yapan ekipleri ziyaret etti.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Gecenin ilerleyen saatine ve havanın daha da soğumasına rağmen bütün ekiplerimiz kar kürüme, tuzlama ve temizleme çalışmalarına devam ediyorlar.

İlimizde 5 Bine yakın insanımızın çalıştığı Organize Sanayi Bölgesinde ekiplerimiz çalışıyorlar. Bu bölgede çalışan insanlarımızın sabah daha rahat işe gelmelerini sağlamak, ilimizin ekmek ihtiyacını karşılayan fırınların şehrimiz ekmeksiz kalmasın diye ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla ekiplerimizle son sürat çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ekiplerimize teşekkür ediyorum, gecenin bu saatinde bu soğukta hiç yılmadan görevlerinin başındalar. İnşallah sonuna kadar hızlı bir şekilde sabaha kadar çalışmalarına devam edecekler” dedi.


"BAŞKAN EROĞLU’NDAN KAR TEMİZLEME EKİPLERİNE ZİYARET konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere BAŞKAN EROĞLU’NDAN KAR TEMİZLEME EKİPLERİNE ZİYARET ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BAŞKAN EROĞLU’NDAN KAR TEMİZLEME EKİPLERİNE ZİYARET ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0