ss
Askerdeyken Lösemi Teşhisi Konulan Genç, Hayatını Kaybetti
Terhisine 20 gün kala lösemi teşhisi konulmuş olan Emrecan Boğoçlu, 1 senedir tedavi görmüş olduğu Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.


Ankara'da vatani vazifesini yapmış olduğu sırada lösemi teşhisi konulmuş olan genç, yaşam mücadelesini yitirdi.

1 YILDIR TEDAVİ GÖRÜYORDU

Terhisine 20 gün kala lösemi teşhisi konulan Emrecan Boğoçlu (21), yaklaşık 1 yıldır tedavi görmüş olduğu Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını yitirdi.

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANI DA CENAZEYE KATILDI

Boğoçlu için memleketi Akçaabat ilçesinin Sarıtaş Mahallesi'nde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı dizi Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil neşeli ile vatandaşlar katıldı.

MAHALLESİNDEKİ MEZARLIĞA DEFNEDİLDİ

Akçaabat İlçe Müftüsü Ramazan Tekin'in kıldırdığı cenaze namazının peşinden Boğoçlu'nun cenazesi, aynı mahalledeki aile mezarlığına defnedildi.


"Askerdeyken Lösemi Teşhisi Konulan Genç, Hayatını Kaybetti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Askerdeyken Lösemi Teşhisi Konulan Genç, Hayatını Kaybetti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Askerdeyken Lösemi Teşhisi Konulan Genç, Hayatını Kaybetti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0