ss
Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan Beylik Tabancasıyla İntihar Etti
Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan, arabasının içinde beylik tabancasıyla yaşamına son verdi.

 

Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan, otomobilinin arasında beylik tabancasıyla dünyasına son verdi. Kepez ilçesi seyir terasında saat 10.00 sıralarında cansız bedeni bulunan Karaaslan, bir süre önce eşini kanser sebebiyle kaybetmişti.

Kepez ilçesi seyir terasında saat 10.00 sıralarında cansız bedeni bulunan Karaaslan, bir müddet önce eşini kanser nedeniyle kaybetmişti.

BEYLİK TABANCASIYLA İNTİHAR ETTİ

Alınan bilgiye gore, Kepez Varyant seyir terasında bir arabada hareketsiz duran bir bireyin bulunduğunu fark edenler, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, araçtaki kişinin Antalya Emniyet Müdür Yardımcı Ali Karaaslan bulunduğunu ayrım etti. 112 Acil Servis ekibi, Karaaslan'ın yaşamını kaybettiğini belirledi.

Karaaslan'ın, beylik tabancasıyla intihar etmiş olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.


"Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan Beylik Tabancasıyla İntihar Etti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan Beylik Tabancasıyla İntihar Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Karaaslan Beylik Tabancasıyla İntihar Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0