ss
  • Anne ve Babasını Av Tüfeği İle Öldüren Cani Evlat Konuştu: Beni Aşağılıyorlardı, Sinirlenip Öldürdüm
Anne ve Babasını Av Tüfeği İle Öldüren Cani Evlat Konuştu: Beni Aşağılıyorlardı, Sinirlenip Öldürdüm
Mersin'de anası ve babasını av tüfeği ile öldüren ve intihar etmek isterken yakalanan Ali Ay'ın sorgusunda, "Annem babam bana işkence yapıyorlardı, beni sürekli aşağılıyorlardı.Sinirlenerek ikisini de öldürdüm" söylediği ortaya çıktı

 

Mersin'in Erdemli ilçesinde annesi ve babasını av tüfeği ile vurarak öldüren Ali Ay'ın (35) sorgusu tamamlandı. Zanlının, "Annem babam bana işkence yapıyorlardı, beni devamlı aşağılıyorlardı. En son tartışmamızda sinirlenerek ikisini de öldürdüm" dediği ortaya çıktı.

ANNE VE BABASINI ÖLDÜRDÜ, İNTİHAR ETMEK İSTERKEN YAKALANDI

Güzeloluk Mahallesi'de oturan ve eşinden 2 yıl önce boşanan işi olmayan Ali Ay, tartıştığı annesi Menekşe (55) ve yapı ustası babası Murat Ay'ı (58) av tüfeği ile öldürdü. Akdeniz Mahallesi'ndeki kendi evine giden Ali Ay, av tüfeğiyle intihar etmek isterken jandarma tarafınca yakalandı.

"BENİ SÜREKLİ AŞAĞILIYORLARDI SİNİRLENİP ÖLDÜRDÜM"

Erdemli İlçe Jandarma Komutanlığı'ndaki sorguya alınan Ay, anne ve babasını niçin öldürdüğünü söyledi. Anne ve babasının kendisini sürekli aşağıladığını ileri süren zanlı, "Annem babam bana işkence yapıyorlardı, beni sürekli aşağılıyorlardı. Ben de bundan şikayetçiydim. En son tartışmamızda sinirlenerek ikisini de öldürdüm" dediği öğrenildi.


"Anne ve Babasını Av Tüfeği İle Öldüren Cani Evlat Konuştu: Beni Aşağılıyorlardı, Sinirlenip Öldürdüm konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Anne ve Babasını Av Tüfeği İle Öldüren Cani Evlat Konuştu: Beni Aşağılıyorlardı, Sinirlenip Öldürdüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Anne ve Babasını Av Tüfeği İle Öldüren Cani Evlat Konuştu: Beni Aşağılıyorlardı, Sinirlenip Öldürdüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0