ss
  • AK Partili Belediye Başkanı, 'Sigara İçilmez' Levhasının Önünde Sigara İçerken Görüntülendi
AK Partili Belediye Başkanı, 'Sigara İçilmez' Levhasının Önünde Sigara İçerken Görüntülendi
Samsun'da AK Partili Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, kapalı bir mekanda, üstelik 'Sigara içilmez' uyarısı bulunan levhanın bulunmuş olduğu alanda sigara içmesi şaşkınlıkla karşılandı.

 

Samsun'da AK Partili Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın, kapalı bir mekanda, üstelik "sigara içilmez" uyarısı bulunan levhanın bulunduğu alanda sigara içmesi şaşkınlıkla karşılandı.

Odatv'nin haberine nazaran, AK Partili Başkan İshak Taşçı'nın, kapalı bir mekanda sigara içerken ki görüntüsü kameralara yakalandı.

KAPALI ALANLARDA SİGARA YASAĞI 2008'DE GELDİ

Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 19 Mayıs 2008'de bir genelge yayınlanmış, "Tütün Mamüllerinin Zararlarının Önlenmesine Dair Kanunun" ile alakalı genelgede, binaların yanı dizi çadır ve güneşlik şeklinde yerlerde, sigara yasağının uygulanacağı "kapalı alanlar" olarak değerlendirilmesi Resmi Gazete'de de yayımlanmıştı.

ERDOĞAN'IN HASSAS NOKTASI

Erdoğan'ın sigara içilmemesi konusunda hassasiyeti biliniyor. Milletvekilleri başta olmak suretiyle her gördüğü sigara paketini alarak, "Bir daha içmeme" söz verilmesini istediği birçok kez basına yansımıştı.

BAŞKAN DA BUNU YAPARSA!

Taşçı''nın kapalı bir mekanda, sigara içme fotoğrafı ise, bu kadar da olmaz dedirtti.


"AK Partili Belediye Başkanı, 'Sigara İçilmez' Levhasının Önünde Sigara İçerken Görüntülendi konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere AK Partili Belediye Başkanı, 'Sigara İçilmez' Levhasının Önünde Sigara İçerken Görüntülendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AK Partili Belediye Başkanı, 'Sigara İçilmez' Levhasının Önünde Sigara İçerken Görüntülendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0