ss
AK Parti'den İstanbul Adaylığı Kesinleşen Binalı Yıldırım'ın Seçim Sloganı Bile Belli
Tüm gözlerin çevrildiği 31 Mart seçimleri öncesi AK Parti'nin İstanbul adayı kesinleşti. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilecek Meclis Başkanı Binali Yıldırım'ın seçim sloganı bile belirgin oldu.


31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerde partilerin göstereceği adaylar netleşmeye başlanıyor.

AK Parti'nin Ankara'da Mehmet Özhaseki'yi namzet göstermesine kesin gözüyle bakılırken kafalardaki en büyük soru göstergesi İstanbul adayıydı. Kulislerde bir oldukca ad konuşulurken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kafasındaki tek ismin Binali Yıldırım bulunduğu belirtiliyordu.

EKİBİ ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Meclis Başkanlığı görevini sürdüren Binali Yıldırım'ın yakın çevresinden edinilen bilgilere gore Yıldırım kendisine sunulan bu teklifi kabul etti ve kadrosu seçim çalışmalarına start verdi.

Seçimler için bir poster hazırlayan ekip "Bir kent ol, mesela; İstanbul. Sonra de ki: Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni." sloganını kullandı.

İşte seçimlerde kullanılacak olan o poster:


"AK Parti'den İstanbul Adaylığı Kesinleşen Binalı Yıldırım'ın Seçim Sloganı Bile Belli konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere AK Parti'den İstanbul Adaylığı Kesinleşen Binalı Yıldırım'ın Seçim Sloganı Bile Belli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AK Parti'den İstanbul Adaylığı Kesinleşen Binalı Yıldırım'ın Seçim Sloganı Bile Belli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0