ss
Ak Parti Tokat Milletvekilleri Tokat'ın sorunlarını Bakan Kurum'a anlattı
Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av. Özlem Zengin, Av. Yusuf Beyazıt ve Av. Mustafa Arslan kurumlara gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek Tokat genelinde yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Görüşme hakkında açıklamada bulunan Tokat Milletvekili ve Ak Parti Grupbaşkanvekili Av. Özlem Zengin ‘‘Milletvekili arkadaşlarımızla Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u ziyaret ederek şehir merkezinde bulunan Kaledibi mevkii başta olmak üzere ilçelerimizin kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdik. Çevre kirliliği ile mücadele kapsamında ilçelerimizin ihtiyacı olan araç ve teçhizatların alınması için destek taleplerimizi kendisi ile paylaştık. Bizleri ve Tokat hakkındaki düşüncelerimizi ilgiyle karşılayan, yapılan çalışmaları yerinde değerlendirmek üzere yakın zamanda Tokat’a bir ziyaret gerçekleştirecek olan Sn. Bakanımıza ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi nedeniyle milletvekillerimiz ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.’’


"Ak Parti Tokat Milletvekilleri Tokat'ın sorunlarını Bakan Kurum'a anlattı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Ak Parti Tokat Milletvekilleri Tokat'ın sorunlarını Bakan Kurum'a anlattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ak Parti Tokat Milletvekilleri Tokat'ın sorunlarını Bakan Kurum'a anlattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0