ss
  • Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile Aralarında Hiçbir Problem Olmadığını Belirtti
Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile Aralarında Hiçbir Problem Olmadığını Belirtti
Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Teknik Direktör Fatih Terim ile aralarında bugüne kadar hiç bir mesele olmadığını ve bunun da laf mevzusu olamayacağını belirtti. Albayrak, "Herkes Fatih Hoca'nın değerini bilmeli." dedi.

 

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray'ı takip eden muhabirlere yiyecek verdi. Yemeğe Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile idare kurulu üyeleri Mahmut Recevik ve İlber Aydemir de katıldı. Daha sonrasında Abdurrahim Albayrak basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu. 2019 yılında Galatasaray'ın beklentilerinin sorulması üzerine Albayrak, "Şampiyonlar Liginde oynanan futbol taraflı, tarafsız herkesi sevinçli etti. Binlerce telefon aldım. Sakatlıklarımız geçtikten sonrasında, ihtiyacımız olduğu transferi yaptığımız takdirde Galatasaray'ın ligde neler yapacağını hepimiz gördü. İnşallah o güzel günlere iki hafta kaldı. Hep beraber yaşayacağız." diye cevap verdi.

"BAŞKA FATİH HOCA YOKTUR"

Porto maçı öncesinde son antrenmanda Teknik Direktör Fatih Terim ile çekilen bir resim sonrası aralarının kötü olduğu yönünde çıkan haberlere yanıt verici Abdurrahim Albayrak, "Sevdiğim, sektöre kadar değil, mezara kadar dediğim Fatih Terim ile aramızda bugüne dek hiçbir mesele olmamıştır. Olması da söz konusu değildir. İkimiz de aynı renklere gönül vermişiz, ikimiz de Galatasaraylıyız. Hocanın ne yönetim ne de bizle problemi olmamıştır. Olması da söz konusu değildir. Fatih hoca bir tanedir. Başka Fatih hoca yok. Fatih hocanın değerini hepimiz bilmeli. Aramızda en ufuk bir sıkıntı olmamıştır." benzer biçimde konuştu.


"Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile Aralarında Hiçbir Problem Olmadığını Belirtti konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile Aralarında Hiçbir Problem Olmadığını Belirtti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ile Aralarında Hiçbir Problem Olmadığını Belirtti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0