ss
  • Abdullah Gül'ün, Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştüğü Ortaya Çıktı
Abdullah Gül'ün, Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştüğü Ortaya Çıktı
Gazeteci Abdulkadir Selvi, katıldığı televizyon programında 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'Şöhret, ortalama 3 hafta ilkin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü deklare etti.

 

Gazeteci Abdulkadir Selvi, 11'inci Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'ün ortalama 3 hafta ilkin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü, geçtiğimiz Ekim ayında ise SP lideri Temel Karamollaoğlu ilegörüştüğünü duyurdu.

SELVİ: KEMAL KILIÇDAROĞLU 3 HAFTA ÖNCE ABDULLAH GÜL İLE GÖRÜŞTÜ

CNN TÜRK kanalında gösterilen programda açıklamalarda bulunan gazeteci yazar Abdulkadir Selvi, Kemal Kılıçdaroğlu ile Abdullah Gül arasında ortalama 3 hafta önce bir müzakere yapıldığını belirtti. Selvi, görüşmeye ait "Aslında sadece bir görüşme değil, Sayın Kılıçdaroğlu ile Kasım ayında yapmış olduğu müzakere mevcut Sayın Abdullah Gül'Şöhret. Daha ilkin de Ekim ayında Temel Karamollaoğlu ile meydana getirilen bir görüşme mevcut Abdullah Gül ile. Ben onu hem Abdullah Gül kanadına, aynı zamanda Karamollaoğlu'nun bizzat kendisine sormuştum." dedi.

"GÜNCEL SİYASET KONUŞULMADI"

Selvi, görüşmenin içeriği ile ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu 'aktüel siyasete girmedik, dış politika ağırlıklı şekilde görüştük. Dış politikadaki gelişimleri değerlendirdik. Demokratik yasa devleti ve ekonomiyi konuştuk, sadece aktüel siyasete girmedik' diye Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları mevcut." ifadelerini kullandı.

"GÜL, KARAMOLLAOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ"

Abdullah Gül'ün, Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu ile yapmış olduğu görüşmeye ilişik olarak, "Sayın Temel Karamollaoğlu ile olan müzakere ise ekim ayında gerçekleşiyor. Karamollaoğlu'nun talebi üzerine gerçekleşiyor, kendisi onu söylemiş oldu. 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarını konuştuk, ufuk turu yaptık. Görüşmede biz iki kişiydik, Sayın Gül'Şöhret birlikte da biri vardı. Oldukça verimli bir müzakere gerçekleştirdik, gerek olursa da yeniden bir görüşme yapabiliriz, Abdullah Bey bizim eski dava arkadaşımız." ifadelerini kullandı


"Abdullah Gül'ün, Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştüğü Ortaya Çıktı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere Abdullah Gül'ün, Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştüğü Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Abdullah Gül'ün, Yaklaşık 3 Hafta Önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Görüştüğü Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0