ss
20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı
Atv ekranlarında gösterilen Esra Erol'da programında yaşanan olay ağızları açık bıraktı. 20 senedir annesini arayan genç erkek, annesi tarafınca kabul edilmedi. Genç erkeğin annesi, "Yeni bir hayat kurdum, aile huzurumu şuan bozamam." dedi.

 

20 yıldır annesini arayan Yasin Şahin isminde genç adamın derdine Esra Erol çare oldu. Esra Erol, genç adamın anası olan Güldüren Karakaya'yı 24 saate buldu. Fakat geçmişte Yasin'i arayan fakat şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya'nın ve ailesinin yapmış olduğu izahat karşısında izleyiciler buz kesti.

İZLEYİCİLER BUZ KESTİ

Yasin Şahin, 20 senedir bulamadığı biyolojik annesini bulmak için Esra Erol'da programına başvurdu. Yasin Şahin, programa katıldıktan sonra öz anası 24 saatte bulundu. Bulunmasının peşinden Yasin Şahin'in ailesinden bir izahat geldi. Bu sefer de geçmişte Yasin'i arayan fakat şuan çocuğundan vazgeçen Gülderen Karakaya'nın ailesinin yaptığı izahat karşısında seyirciler buz kesti.

"BU KONUNUN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM"

"Ben zamanında çocuklarımı oldukça istedim. Ama bana vermediler. Yeni bir yaşam kurdum, aile huzurumu şuan bozamam." diyen anne Gülderen Karakaya'nın lafları ise güne damgasını vurdu. Yasin'in dedesinin, "Biz o aileyle görüşmek istemiyoruz" ve dayısının, "Yayın dışı dahi asla görüşmek istemiyoruz, konuyu kapatın" demesi üstüne Esra Erol sessiz kalmadı. Esra Erol, "Annenin adına konuşanlar var, bir ihtimal annen seninle görüşmek istiyor olabilmektedir. Bu konunun peşini bırakmayacağım. Gülderen Karakaya ile görüşmek isterim." diyerek konuyla yakından ilgileneceğini açıkladı.


"20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere 20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 20 Yıldır Annesini Arayan Genç Adam, Annesini Bulunca Hayatının Şokunu Yaşadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0