ss
14 Yaşındaki Kız Evinin Çatısında Asılı Bulundu
Erzurum'un Oltu ilçesinde okuldan çıktıktan sonra evine dönmediği için ailesinin kayıp ihbarından bulunmuş olduğu ortaokul talebesi kız, evlerinin çatı katında iple asılı vaziyette bulundu.

Erzurum'un Oltu ilçesinde okuldan çıktıktan sonra evine dönmediği için ailesinin kayıp ihbarından bulunduğu 14 yaşındaki kız, evlerinin çatı katında iple asılı vaziyette bulundu.

İPLE ASILMIŞ VAZİYETTE BULUNDU

Oltu Ortaokulu öğrencisi olan M.D. (14) isminde kız çocuğunun ailesi, bugün öğlen eve gelmeyen evlatlarından haber alamayınca İlçe Emniyet Müdürlüğüne yitik ihbarında bulunmuş oldu. Oltu Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gece geç saatlere kadar her yerde aranan M.D, saat 22.00 sularında Şehitler Mahallesi'ndeki evlerinin çatı katında iple asılmış vaziyette ölü şekilde bulundu.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

M.D'nin ölüm haberini sektör ailesi sinir krizleri geçirdi. Küçük kızın cenazesi otopsi için Erzurum Adli Tıp Merkezine gönderildi. Ortaokul öğrencisi kızın ölüm sebebi yapılacak soruşturmanın ardından netlik kazanacak.


"14 Yaşındaki Kız Evinin Çatısında Asılı Bulundu konulu haberimizde Tokat Haberleri olarak sizlere 14 Yaşındaki Kız Evinin Çatısında Asılı Bulundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 14 Yaşındaki Kız Evinin Çatısında Asılı Bulundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0