Yükleniyor ..
Safatv

Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. yeni bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE

2 hafta önce0279
Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. yeni bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE

Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE…. Çukur son bölümü yayınlandı. . Çukur 36. yeni bölümü ile yine heyecanı yükseltti. Peki Çukur 36. Yeni Bölümde neler yaşanacak? Çukur yeni fragmanı haberimizde. Yeni sezona bomba gibi giriş yapan Çukur dizisini sitemizdeki ‘ÇUKUR Canlı İzle’ […]

Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE…. Çukur son bölümü yayınlandı. . Çukur 36. yeni bölümü ile yine heyecanı yükseltti. Peki Çukur 36. Yeni Bölümde neler yaşanacak? Çukur yeni fragmanı haberimizde. Yeni sezona bomba gibi giriş yapan Çukur dizisini sitemizdeki ‘ÇUKUR Canlı İzle’ linkinden izleyebilirsiniz. Çukur’a bu akşam; Karakuzuların “Cumali ve Yamaç Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur’dan biri alınacak” sözü damga vuruyor. Yamaş ise Çukur’u geri almak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Çukur yeni bölüm izle, Çukur 36. yeni bölüm izle, Çukur yeni fragman, Çukur son bölüm, Çukur 36. yeni bölüm show tv izle, çukur youtube, puhu tv izle burada… İşte Çukur fragman, Çukur yeni bölüm, Çukur son bölüm, Çukur 36. Yeni Bölüm Tv İZLE

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

ÇUKUR 36. YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

Çukur son bölüm izle, Çukur youtube izle, Çukur fragman izle, Çukut 37ç yeni fragman, Çukur puhu tv izle

Çukur 36. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Büyük heyecanın yaşanacağı dizide ne gelişmeler yaşanacağı merak konusu oldu. Çukur 36. Yeni Bölüm ile ATV ekranlarına geldi.

Çukur 35. bölümde neler yaşandı?
Çukur 36. yeni bölüm merakla bekleniyor. Geçen hafta Çukur’un 35. Bölümünde;Yamaç’ın sakin hallerine sinir olan Cumali, Sena’nın yanına gitmesini istiyor. Cumali, Yamaç’ın taklidini yaparak 18 yaşındaki halinde anlatıyor. Yamaç’ın dövmesini görmeyen Cumali, Yamaç’a bu çatı altında olmadığını söylüyor. Geçmişte yaptıkları için Yamaç’a teşekkür eden Cumali, dövmesini soruyor. 

Çukur 36. yeni bölümde neler yaşanacak?

Çukur 36. yeni bölümü ile Show tv’de canlı yayınlanacak. Çukur yeni bölüm yayınlanmadan önce sizin için ufak tüyolar derledikç. İşte Çukur 36. yeni bölümde yaşanacaklar…  Karakuzuların “Cumali ve Yamaç Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur’dan biri alınacak” sözü, Çukur’da büyük bir fırtınaya yol açar. Genç Efe’nin ölümünden kendini sorumlu tutan Yamaç, Çukur’u geri almaya kararlıdır. Ve Cumali’den tek bir şans ister; eğer kendi yöntemiyle Çukur’u toparlayamazlarsa Cumali’nin yolundan gideceklerdir. Bu esnada Vartolu da uğradığı saldırı sonrası yaralarını sarmaya çalışırken tanıştığı gizemli kişi onu derinden etkileyecektir. Yamaç, Vartolu ve Cumali’nin büyük buluşması heyecanla beklenecek.

Çukur dizisinin Cumali'si sette kaza geçirdi Çukur dizisinin Cumali’si sette kaza geçirdi Çukur dizisinde ‘Cumali’ karakterini canlandıran Necip Memili, sette geçirdiği kaza sonrası ameliyat edildi.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. yeni bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. yeni bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çukur 36. Son Bölüm Show Tv izle | Çukur 37. yeni bölüm Fragmanı çıktı mı? Youtube, Puhu Tv ÇUKUR İZLE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?