Yükleniyor ..
Safatv

Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle – Çukur son bölüm izle

1 ay önce01701
Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle – Çukur son bölüm izle

Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle! Çukur Çukur yeni bölüm bu akşam uzun bir aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezon fragmanlarıyla gündeme bomba gibi giriş yapan Çukur bu akşam Show tv ekranlarına geliyor. Karakuzular çetesinin, Koçovalı mahallesini ele geçirmesinden sonra Çukur’da işler tam tersine dönmüştür. Çukur son bölüm izle linki haberimizde […]

Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle! Çukur Çukur yeni bölüm bu akşam uzun bir aranın ardından kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezon fragmanlarıyla gündeme bomba gibi giriş yapan Çukur bu akşam Show tv ekranlarına geliyor. Karakuzular çetesinin, Koçovalı mahallesini ele geçirmesinden sonra Çukur’da işler tam tersine dönmüştür. Çukur son bölüm izle linki haberimizde mevcut. Yeni sezonda Çukur’un yerle bir edildiğini gören Kemal Çukur’u yeniden alabilmek için birşeyler yapmak istese de  Sinirlerine hakim olamayan Metin’in, kardeşi Kemal’e “Koçovalılar yok artık. Onlar izin verdiği için burada yaşıyoruz!” sözleri dikkat çekiyor. Bitik haldeki Yamaç’ın karşısına çıkan Kemal onu geri döndürmeye çalışırken, Yamaç’ın vereceği karar merakla bekleniyor. Çukur 34. bölüm izle. Çukur 2. sezon 1. bölüm izle bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.  herkesin merakla beklediği Cumali Koçovalı da yeni sezonda diziye dahil oluyor. Yıllardır hapishanede olan ve ailesiyle görüşmeyen Cumali’nin “Adamlar dışarıda benim ailemi katletmişler!” sözleri tüm dengelerin değişeceğini gösteriyor. Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. İşte Çukur 34. bölüm izle. Çukur 2. sezon 1. bölüm izle bilgileri…

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

ÇUKUR YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm Fragman

Çukur’un yerle bir edildiğini gören Kemal’in titreyen elleri dikkat çekerken, Mahsun’un “Burası senin çukurun değil oğlum, burası bizim çukurumuz!” sözleri hız kesmeyecek mücadeleden ipuçları veriyor. Sinirlerine hakim olamayan Metin, kardeşi Kemal’e “Koçovalılar yok artık. Onlar izin verdiği için burada yaşıyoruz!” diyerek heyecanı arttırırken Vartolu, Çeto ile karşı karşıya geliyor. Çukur sokaklarında gizlice gezinen Yamaç’ın ellerinden tellere asıldığı anlar ise gerilimi yükseltiyor.

FENOMEN ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 2. Fragman

Erkan Avcı ve Berkay Ateş Çukur dizisinde

Ünlü oyuncular Erkan Avcı ve Berkay Ateş yeni sezonda Çukur ekibine katıldı. Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un yeni sezonda kadrosuna katılacak oyuncular netleşmeye başladı. Televizyon ve sinema dünyasının başarılı oyuncuları Erkan Avcı ve Berkay Ateş ekibe katılan ilk isimler oldu. Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan dizilerinden olan ve birçok unutulmaz “ilk”e imza atan Çukur’un yeni sezonu konuşulmaya devam ediyor. Final bölümü ile hayranlarını şaşkınlığa uğratan dizide en çok Çukur’u yerle bir eden, farklı sembolleri olan yüzükleriyle dikkat çeken karakterler merak ediliyordu. Koçovalılara kafa tutan bu adamlar yeni sezonda Karakuzular ismiyle karşımıza çıkacaklar. Erkan Avcı’nın Çeto, Berkay Ateş’in ise Mahsun rolüne hayat vereceği Karakuzular çetesi ile Koçovalılar arasındaki mücadele yeni sezonda Çukur’da tansiyonu yükseltecek.

Çukur 2. Sezon 1. Bölüm 3. Fragman

ÇUKUR 2. SEZON İLK BÖLÜM NELER OLACAK?

Herkesin merakla beklediği Cumali Koçovalı’nın ortaya çıktığı nefes kesen tanıtım heyecan yaşattı. Bitik haldeki Yamaç’ın karşısına çıkan Kemal onu geri döndürmeye çalışırken, Yamaç’ın vereceği karar merakla bekleniyor. Yıllardır hapishanede olan ve ailesiyle görüşmeyen Cumali’nin “Adamlar dışarıda benim ailemi katletmişler!” sözleri tüm dengelerin değişeceğinin sinyallerini veriyor. Karakuzuların Yamaç’a vurduğu sahnede ise gerilim tavan yapıyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?
Çukur’da bir dönem kapanmıştır. İdris Koçovalı’nın “Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler İstanbul Çukur’dadır” sözleri mahallenin darmaduman olmuş sokaklarında yankılansa da o günlerden eser yoktur. Beklenmedik bir saldırıyla güç kaybeden ve dağılan Koçovalılar’ın ne durumda olduğu büyük bir merakla beklenirken, Çeto (Erkan Avcı) ve Mahsun’un (Berkay Ateş) liderleri olduğu Karakuzular Çetesi, Çukur’da yeni bir dönem başlatacak. Sezon finalinde kim olduklarını görmediğimiz ve taş üstünde taş bırakmayan Karakuzular Çetesi ile Koçovalılar’ın yüzleşmesi heyecanla beklenecek. Bu savaşta en büyük Koçovalı olan Cumali’nin yer alıp almayacağı da belli olurken, Çukur’dan, ailesinden ve Sena’dan tamamen uzağa düşen Yamaç’ın nasıl toparlanacağı ve Çukur’u tekrar ele geçirmek için savaşıp savaşmayacağı cevap bulacak. Saadet’ini ve tüm umudunu yitiren Vartolu’nun hamleleri de merak uyandıracak. Yeni sezonda Çukur’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle – Çukur son bölüm izle konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle – Çukur son bölüm izle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Çukur 34. bölüm 2. sezon 1. bölüm izle – Çukur son bölüm izle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?