Yükleniyor ..
Safatv

Beytüşşebap’ta Sıcak Çatışma: PKK’nın Sözde Yöneticisi Yaralı Olarak Ele Geçirildi

3 hafta önce0434
Beytüşşebap’ta Sıcak Çatışma: PKK’nın Sözde Yöneticisi Yaralı Olarak Ele Geçirildi

Son dakika! Şırnak’ın Beyttüşebap ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada İran uyruklu olduğu belirtilen sözde üst düzey bölge sorumlusu terörist yaralı olarak ele geçirildi. Şırnak‘ın Beyttüşebap ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile PKK‘lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada İran uyruklu olduğu belirtilen sözde üst düzey bölge sorumlusu bir terörist yaralı olarak ele geçirildi. Cumhuriyet Savcılığından yapılan […]

Son dakika! Şırnak’ın Beyttüşebap ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada İran uyruklu olduğu belirtilen sözde üst düzey bölge sorumlusu terörist yaralı olarak ele geçirildi.

Şırnak‘ın Beyttüşebap ilçesinde güvenlik kuvvetleri ile PKK‘lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada İran uyruklu olduğu belirtilen sözde üst düzey bölge sorumlusu bir terörist yaralı olarak ele geçirildi. Cumhuriyet Savcılığından yapılan açıklamada teröristin 2003 yılında İran’dan PKK’ya katıldığı belirtildi.

GÜVENLİK KUVVETLERİ İLE PKK ‘LI TERÖRİSTLER ARASINDA ÇATIŞMA ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre güvenlik güçleri, Beytüşşebap ilçesi Yeşilöz Yaylası Faraşin bölgesinde bir grup terörist tespit etti. Askerlerin bölgeye sevk edilmesi ile teröristlerle sıcak çatışma yaşandı.

SÖZDE ÜST DÜZEY SORUMLUSU YARALI OLARAK ELE GEÇİRİLDİ

Çıkan çatışmada sözde üst düzey bölge sorumlusu bir terörist, yaralı olarak ele geçirildi.

2003 YILINDA İRAN’DAN PKK’YA KATILDI

Yaralı terörist Beytüşşebap Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, Cumhuriyet Savcılığından yapılan açıklamada teröristin 2003 yılında İran’dan PKK’ya katıldığı belirtildi.

Bölgede terör örgütüne yönelik operasyonların devam ettiği öğrenildi.

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Beytüşşebap’ta Sıcak Çatışma: PKK’nın Sözde Yöneticisi Yaralı Olarak Ele Geçirildi konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Beytüşşebap’ta Sıcak Çatışma: PKK’nın Sözde Yöneticisi Yaralı Olarak Ele Geçirildi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beytüşşebap’ta Sıcak Çatışma: PKK’nın Sözde Yöneticisi Yaralı Olarak Ele Geçirildi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?