Yükleniyor ..
Safatv

Aydın'da hareketli saatler… Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı

1 hafta önce067
Aydın'da hareketli saatler… Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı

Gece yarısı Orta Mahalle’de meydana gelen silah kullanma olayı üzerine bölgeye giden polis ekipleri, çeşitli suçlardan sabıkası olduğu öğrenilen bir şahsı görünce şahsı yakalamak için takip başlattı. Bu sırada şahıs elindeki pompalı tüfekle bir inşaata girince şahsın yakalanması için bölgeye ekipler sevk edildi.  Elinde pompalı tüfek olduğu öğrenilen şahıs polisin çağrılarına cevap vermeyince, bölgeye çevik […]

Gece yarısı Orta Mahalle’de meydana gelen silah kullanma olayı üzerine bölgeye giden polis ekipleri, çeşitli suçlardan sabıkası olduğu öğrenilen bir şahsı görünce şahsı yakalamak için takip başlattı. Bu sırada şahıs elindeki pompalı tüfekle bir inşaata girince şahsın yakalanması için bölgeye ekipler sevk edildi. 

Elinde pompalı tüfek olduğu öğrenilen şahıs polisin çağrılarına cevap vermeyince, bölgeye çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen özel harekat polisleri zırhlı araçlarla çevre güvenliği alıp operasyon hazırlığı başlattı.
Bu arada olayın meydan geldiği inşaatın olduğu bölge ve sokak boydan boya güvenlik çemberine alınarak sokağa sivil giriş çıkışı yasaklandı. Bölgede polislerin çalışması devam ediyor.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Onur Durmuş

 

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Aydın'da hareketli saatler… Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Aydın'da hareketli saatler… Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aydın'da hareketli saatler… Polisten kaçan şahıs inşaata saklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?