Yükleniyor ..
Safatv

Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2 hafta önce087
Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her bölümü merakla izlenen Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm izle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlgiyle izlenen Avlu 15. bölüm fragmanında Zerrin müdür, Kudret ile işbirliği yapıyor. Ona eski gücünü vereceğini söyleyen Zerrin, dediklerini yapmasını istiyor. Diğer yandan Deniz, hapishanede yeni ittifak kurmak peşinde. Avlu yeni bölüm fragmanında Deniz’in […]

Her bölümü merakla izlenen Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm izle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlgiyle izlenen Avlu 15. bölüm fragmanında Zerrin müdür, Kudret ile işbirliği yapıyor. Ona eski gücünü vereceğini söyleyen Zerrin, dediklerini yapmasını istiyor. Diğer yandan Deniz, hapishanede yeni ittifak kurmak peşinde. Avlu yeni bölüm fragmanında Deniz’in yardım et dediği kişi kim? İşte Avlu 15. yeni bölüm 2. fragmanı…

Avlu 15. yeni bölüm STAR tv canlı izle! Avlu son bölüm izle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu 15. yeni bölüm 2. fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Star Tv’nin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nergis Öztürk gibi oyuncuların yer aldığı, Avlu dizisinin son bölümünde diziye Arka Sıradakiler dizisinde Özge karakterine hayat veren Sevda Dalgıç katıldı. Avlu 15. yeni bölüm fragmanında Deniz’in “Dışarıda bekleyen bir kızım yoksa içeride geçirdiğim zamanın önemi yok sözleri ile başlıyor. Deniz, kızının intikamını almak için herşeyini ortaya koyuyor. Hayatta tek gayesi Kudret’ten ve oğlu Alp’ten intikamını almak. Bunun için yeni gelen biriyle ittifak içine giriyor. Amacı dışarı bir şekilde çıkarak Alp’i öldürmek. İçeride ise Kudret ile müdürün işbirliği dikkat çekiyor. Müdür, eski gücüne kavuşmak istiyorsa Kudret’in dediklerini yapmasını söylüyor. Avlu yeni bölüm 11 Ekim Perşembe günü Star TV’de. İşte Avlu 15. yeni bölüm 2. fragmanı

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

AVLU 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

AVLU SON BÖLÜM STAR TV CANLI İZLE

Avlu yeni bölüm fragmanında Azra, Deniz’in birşeyler planlamakta olduğunu düşünüyor. Deniz’in uyurken başına gelen elinde ip olan kişi merak uyandırıyor. Acaba Alp hapishaneye mi girdi? Deniz, Alp’e karşı hazırlıklı mıydı?

Star TV’nin Avlu dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelecek.
Başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin oynadıkları dizinin 15. bölüm 2. tanıtımı ekrana geldi.

Dizinin yeni bölümünde Deniz’in yeni planlar peşinde olduğu ve Azra’dan yardım istediği görülüyor.

Azra, mahkumiyetinin bitmesine kısa bir süre kala, Zerrin’le de cezaevindeki diğer mahkumlarla da sorun yaşamak istemiyor. Ancak Deniz’e de kayıtsız kalamıyor.

Deniz’e kitap içinde bir bıçak geldiği görülüyor. Aynı zamanda Deniz’in, cezaevine yeni gelen Bade ile de sohbet ettikleri ve kaybedecek hiç bir şeyinin olmadığını anlattığı tanıtımda yer alıyor.

Zerrin ise cezaevinde işbirliği yapmak için Azra, Kudret ve Dudu ile ayrı ayrı mücadele ediyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zerrin müdürün herkesi şoke eden cezasına karşılık cezaevinde isyan çıkmıştır. Bu isyandan sonra Zerrin, hamlelerine sertliğini arttırarak devam edecektir. Taraflar iyice gerilmiş ve herkes gerçek rengini belli etmeye başlamıştır.Bu sırada Oktay’ın aleyhinde yazılacak olan rapor gerginliği git gide büyümektedir. Tüm bunlar olurken Deniz, Alp’ten öcünü almak için kurguladığı planı işletmekte başarılı olabilecek midir?

 

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avlu 15. Yeni Bölüm STAR tv canlı izle! AVLU Son Bölüm İzle! AVLU 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?