Yükleniyor ..
Safatv

Ahmet Çakar, 'yüzde 99' deyip, F.Bahçe'nin yeni hocasını açıkladı

2 hafta önce050
Ahmet Çakar, 'yüzde 99' deyip, F.Bahçe'nin yeni hocasını açıkladı

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programında flaş bir iddiada bulundu. Ahmet Çakar, Fenerbahçe’nin Phillip Cocu ile yakın zamanda yolların ı ayıracağı ve yerine Sttutgart’tan ayrılan Tayfun Korkut’un getirileceğini söyledi. “YÜZDE 99 F.BAHÇE’NİN HOCASI OLACAK” Ahmet Çakar, “Bu boş sallama bir haber değildir. Almanya’dan çok güvendiğim birinden geldi. Tayfun Korkut’un yüzde 99 […]

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol programında flaş bir iddiada bulundu. Ahmet Çakar, Fenerbahçe’nin Phillip Cocu ile yakın zamanda yolların ı ayıracağı ve yerine Sttutgart’tan ayrılan Tayfun Korkut’un getirileceğini söyledi.

“YÜZDE 99 F.BAHÇE’NİN HOCASI OLACAK”

Ahmet Çakar, “Bu boş sallama bir haber değildir. Almanya’dan çok güvendiğim birinden geldi. Tayfun Korkut’un yüzde 99 Fenerbahçe’nin hocası olacağını öğrendim. Tayfun hoca da istiyor ancak bazı İspanyol kulüplerin de istediği söyleniyor.” dedi.

7 HAFTADA 5 PUAN ALINCA YOLLAR AYRILMIŞTI

Bundesliga’da ilk 7 haftada 5 puan toplarak son sırada bulunan Stuttgart, geçtiğimiz günlerde Tayfun Korkut ile yollarını ayırdı.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Ahmet Çakar, 'yüzde 99' deyip, F.Bahçe'nin yeni hocasını açıkladı konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Ahmet Çakar, 'yüzde 99' deyip, F.Bahçe'nin yeni hocasını açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ahmet Çakar, 'yüzde 99' deyip, F.Bahçe'nin yeni hocasını açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?