Yükleniyor ..
Safatv

9 dişli bebek herkesi şaşırttı!

1 hafta önce049
9 dişli bebek herkesi şaşırttı!

Merzifon Devlet Hastanesinde doğum yapan 30 yaşındaki Seda Kar, bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeğe “Elif Nur” adı verildi. Bebeğin doktor kontrolünde 9 dişinin olduğu fark edildi. Bu durum hem doktoru hem de bebeğin ailesini hayrete düşürdü. Bebeğin 9 dişinin olmasının çok ender rastlanan bir durum olduğu öğrenildi. Sağlıklı olan bebeğin öndeki iki dişi çekildi.  […]

Merzifon Devlet Hastanesinde doğum yapan 30 yaşındaki Seda Kar, bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeğe “Elif Nur” adı verildi. Bebeğin doktor kontrolünde 9 dişinin olduğu fark edildi. Bu durum hem doktoru hem de bebeğin ailesini hayrete düşürdü. Bebeğin 9 dişinin olmasının çok ender rastlanan bir durum olduğu öğrenildi. Sağlıklı olan bebeğin öndeki iki dişi çekildi. 

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

9 dişli bebek herkesi şaşırttı! konulu haberimizde Safatv olarak sizlere 9 dişli bebek herkesi şaşırttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 9 dişli bebek herkesi şaşırttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?